Dzień Dobry TVN w Bacówce!


środa, 29 czerwca, 2022

Ekipa programu Dzień Dobry TVN rozpoczęła swój wakacyjny cykl wizytą w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu jest to idealny obiekt na letni wypoczynek: pełen atrakcji, blisko natury, zorientowany zarówno na potrzeby dorosłych, jak i dzieci!

Patrząc na turystyczną mapę Polski trudno znaleźć czterogwiazdkowe hotele, które w centrum swoich zainteresowań postawiłyby właśnie dzieci. I właśnie z chęci wypełnienia tego rynkowego braku powstała Bacówka! Każdy jej zakątek został bowiem stworzony z myślą o najmłodszych. Na jej terenie znaleźć można liczne ułatwienia dostępności, udogodnienia, rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo czy najróżniejsze atrakcje. Warto przekonać się, że to prawdziwy raj dla maluchów, z którego nie chcą one wyjeżdżać.

Z kolei rodzice znajdą tutaj chwilę ciszy, wytchnienia i relaksu. Będzie to również czas przeznaczony dla siebie. W czasie bowiem gdy dorośli oddają się wypoczynkowi, dzieciaki przebywają pod czujnym okiem animatorów. Tak jak się mawia w Bacówce: dzieci bawią się, a rodzice odpoczywają!